Хубава книга, която веднага грабва умния читател и го провокира към размисъл...
| Издател | Либра Скорп |
| Брой страници | 144 |
| Година на издаване | 2012 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 212 грама |
| Размери | 12x22 |
| ISBN | 9789544711672 |
| Баркод | 9789544711672 |
| Категории | Българска проза, Съвременна българска литература, Българска художествена литература, Художествена литература, Книги |
То /топчето/ беше на работа при Негово Превъзходителство Краля на Измамниците и тържествено му се беше заклело във вярност.
А работата му се състоеше да надхитри участващите в играта за печалба, като от време на време им подхвърля коричка хлебец, за да ги подмами да се пристрастят към мисълта, че могат да спечелят. То играеше и ролята на Съдбата, нещо колкото предвидимо, толкова и непонятно. И докато за римския философ Сенека съдбата е непостоянна, то за него беше постоянна. Винаги да печели, чрез предопределянето й. И сега като се позамисли реши да опровергае твърдението на някакъв си гръцки философ, че нищо в този свят не се повтаря и нахално се настани пак в числото 7.
Хубава книга, която веднага грабва умния читател и го провокира към размисъл...
Най-накрая свестен псевдоним в българската литература, а и умее да пише за разлика от Терзийски и последователите му.
Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]