| Издател | Световна библиотека |
| Брой страници | 272 |
| Година на издаване | 2008 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 260 грама |
| Размери | 20x13 |
| ISBN | 9548615932 |
| Баркод | 9548615932 |
| Категории | Технология и психология на бизнеса, Икономика, Книги |
Ако искате да преуспеете и да натрупате състояние,„Сто начина за създаване на богатство" ще ви бъде неоценим помощник в тази ваша амбиция. Станали милионери със собствени усилия, Стив Чандлър и Сам Бекфорд са помогнали на хиляди хора да увеличат доходите си и да забогатеят. В тази книга те споделят с вас най-значителните си прозрения за парите и за психологията на благоденствието и ги подкрепят с вълнуващи примери от личната си кариера и от света на бизнеса. И най-важното - показват ви конкретните стъпки, които трябва да направите, за да стигнете до успеха.
Стив Чандлър е световноизвестен автор на шестнадесет книги, преведени на повече от дванадесет езика. Той е консултант на двадесет от 500-те най-големи корпорации на сп. „Форчън", както и на множество малки фирми. Лектор е и в някои от най-престижните университети.
Сам Бекфорд става милионер на 34-годишна възраст след пет неуспешни бизнес начинания. Той помага на стотици собственици на малък бизнес да увеличат приходите си с повече от 40 000 долара годишно, като в същото време намалят обема на работата си.
Вземете най-доброто от Антъни Робинс и Уейн Дайър и резултатът няма да бъде дори наполовина толкова добър, колкото„Сто начина за създаване на богатство" на Стив Чандлър Сам Бекфорд".
"Чикаго Трибюн"
Все още няма мнения за тази книга.
Напиши коментарЩе бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]