А тази итория по действителен случай ли е, защото има страхотно съвпадение на имена и започвам да си мисля, че май познавам момичето и...просто не мога да повярвам....
| Издател | Арос |
| Брой страници | 120 |
| Година на издаване | 2008 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 140 грама |
| Размери | 20x13 |
| ISBN | 9549873471 |
| Баркод | 9549873471 |
| Категории | Романи и повести. Български, Българска проза, Съвременна българска литература, Българска художествена литература, Художествена литература, Книги |
Помниш ли първата ни целувка, Гоги?
Сещам се за нея сега, когато сядам да опиша нашата необикновена и тъжна история! Много време мина от последния път, когато те целунах... Много неща се промениха - и ти също. Но това е животът. За едни той е майка, за други по-малко...
Моят живот е низ от странни събития и случки още от зачатието ми. Майка ми и баща ми били състуденти. Майка ми си го набройкала, а баща ми имал слаб ангел и полегнал. Баща ми не ме обичаше. Веднъж не почувствах бащина обич. И с майчината не беше по-различно... Точно един ден преди да вляза в затвора, се ожених. Излязох и се разведох. През 2005-а пак ме арестуваха! Бившата ми отишла при следователя. Казала, че съм признал, че съм убил майка си!!! От нейните думи скалъпиха обвинението без доказателства.
Двадесет и седем месеца изкарах в ада! Тринадесет месеца ме държаха с осъдените на смърт и доживотен затвор, та дано да ме пречупят! Но аз издържах... и ме оправдаха!
Един ден ме повикаха в Първо районно, за да разпиша протокол от социалната служба. Забраняваха ми да те доближавам. Пак ме предаде, Гоги. Бях ти дал всичко, което мъж на моята възраст, с моите възможности можеше да ти даде! Но, откъде тази омраза, Гоги?!
И въпреки болката и обидата, въпреки всичките ти предателства аз те обичам, Гоги.
Навярно съм луд.
А тази итория по действителен случай ли е, защото има страхотно съвпадение на имена и започвам да си мисля, че май познавам момичето и...просто не мога да повярвам....
истината на никого не се харесва, защо ?!
Защото сте слаби души ... :)
Засега анонимно ... бе, ей, мишки!
историята ми хареса, преживяла съм подобно нещо
Силен човек!
Няма ли правосъдна система в тази държава? Нали прокуратурата може да се самосезира в подобни случаи. Той явно си признава в книгата. "MADyiE", надявам се никога да не попаднеш в такава "пленителна история". Както и да е, не си струва да се ядосвам за нещо, което другите не са си свършили като работа!
Браво "страхотна" книга.Страхотен плод на твоята болна фантазия.Помни,че има Бог и той гледа,и някой ден ще бъдеш сурово наказан,че се опита да погубиш един детски живот.Да почерниш и оскверниш една чиста и непорочна душа!Но ЗЛОДЕЮ,ти направи и нещо добро.Направи детето силно и борбено.Борбено,за да съумее да предпази себе си и настоящите си деца от такива като теб-екстремно луди!!!
Много пленителна история, написана с чувство и жар. Времето, прекарано с тази книга в ръка си заслужава!
Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]