Здравейте :) Книгата е много сладка и самата история е точно такава. Проследяването не само на връзката, ами и самия живот на участниците е уникално красива. Самата книга беше интересна, но краят ме грабна най-много. Заслужава си, вземете я.
Издател | Егмонт |
Преводач | Ирена Алексиева |
Брой страници | 344 |
Година на издаване | 2018 |
Корици | меки |
Език | български |
Тегло | 281 грама |
Размери | 14x21 |
ISBN | 9789542713753 |
Баркод | 9789542713753 |
Категории | Тийн, Литература за деца и юноши, Книги |
Двама необичайни герои, една невероятна любов.
Елинор е новото момиче в града. Отношенията в семейството й са пълен хаос, дрехите – съчетани по безобразен начин, а косата – червена и непокорна. Тя не би могла да изпъкне повече, дори и да се старае.
Парк е момчето, което винаги сяда в края на автобуса. Черна тениска, слушалки в ушите, поглед, забит в книгата – той е убеден, че се е постарал достатъчно добре да е невидим. Но не и за Елинор. Никога за Елинор.
Бавно и постепенно, благодарение на дълги нощни разговори и нарастващ списък с музикални касетки, Елинор и Парк се влюбват. Така, както се влюбваш за първи път, когато си млад и чувстваш, че няма какво да губиш.
Ключови думи: Топ 100 за 2015 година, Топ Тийн 2016
Здравейте :) Книгата е много сладка и самата история е точно такава. Проследяването не само на връзката, ами и самия живот на участниците е уникално красива. Самата книга беше интересна, но краят ме грабна най-много. Заслужава си, вземете я.
"Здравейте, за съжаление издаването на книгата се измести за 21 ноември. Поздрави и хубав ден!" е отговорът, който току що получих от Егмонт... :/
Мога ли да получа информация, кога точно ще излезе "Fangirl" в България. Преди в издателския ви план пишеше "13 юни", но сега е просто променено на "юни"
Към настоящия момент книгата е налична в Хеликон - Бургас. Очакваме ви!
Налична ли е в Хеликон-Бургас?
Книгата е налична в книжарници Хеликон, включително в Хеликон-Варна. Очакваме ви!
Във Варна още я няма по книжарниците!
Кога книгата ще бъде налична и в книжарниците?
Книгата е налична, информацията е коректно отразена и посочена.
24.01 мина......защо още не е в наличност ?
Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]
„Елинор и Парк“ е една прекрасна книга, караща те да се замислиш за любовта, да си я спомниш, да помечтаеш...
Възхитително написан, бестселърът на Рейнбоу Роуъл ни показва очарователната история на Елинор и Парк, но също така и трудностите по пътя към щастието. Двойната гледна точка представя още по-голяма видимост към живота на двамата герои, а засегнатите теми ще ви подтикнат към размишления, и ще ви покажат още веднъж, че не всичко е такова, каквото изглежда. Не мога да не спомена края на книгата, който за мен не бе един от най-добрите. Продължавам да си мисля, че авторката имаше възможността да разгърне още по-добре историята, и не разбирам решението й романът да завърши по този начин. Но все пак, „Елинор и Парк” определено заслужава да й отделите няколко часа, за които по-късно няма да съжалявате.
Михаела Христова, клиент Хеликон - Шумен